Asociat de Vanzari (Agent Imobiliar Afiliat)

Muresan Paul Sorin PFA

Job expirat

RESPONSABILITATI

CE AI DE FACUT (in cuvinte putine):
- ajuti clientii sa VANDA, sa CUMPERE sau sa INCHIRIEZE proprietati imobiliare!

Despre ce ai de facut (mai in detaliu):
- FARMING si PROSPECTARE PRO-Activa
- LISTARE proprietati imobiliare
- MARKETING proprietati imobiliare
- CALIFICARE cumparatori
- SUPORT in momentul vanzarii
- dezvoltarea RELATIEI pe termen lung

Stai linistit, TE INVATAM TEORIA, pe urma PUNEM IMPREUNA IN PRACTICA si TE SPRIJINIM sa ai succes!

CERINTE

Vrem sa ne marim echipa si de aceea scoatem la concurs 3 posturi de ASOCIATI DE VANZARI.

Ne-ar placea sa te cunoastem DACA:
- ai GANDIRE ANTREPRENORIALA si vrei sa ai propria ta afacere
- vrei si poti sa ITI GESTIONEZI SINGUR TIMPUL si activitatiile necesare atingerii obiectivelor
- doresti sa TE DEZVOLTI, sa INVETI si sa CRESTI continuu
- te motiveaza posibilitatea de a castiga MAI MULTI BANI
- iti place sa RELATIONEZI CU OAMENI din diverse domenii si paturi sociale
- esti integru, bine intentionat si VREI (SINCER) SA AJUTI clientii
- esti dispus sa TE IMPLICI 100%
- tintesti la o CARIERA pe termen lung

BENEFICII OFERITE

Ce castigi daca te ASOCIEZI cu RE/MAX Exclusive:
- identificarea cu cel mai cunoscut BRAND imobiliar din lume
- acces la cel mai performant sistem de EDUCATIE din domeniul imobiliar din Romania
- SISTEM INFORMATIC complet si complex, compus din site, soft CRM si adresa de email
- RETEA de agenti colaboratori pe plan local, national si international
- BAZA DE DATE comuna de proprietati exclusive, aflate doar in portofoliul agentilor RE/MAX
- template-uri si modele customizabile de materiale de MARKETING pentru promovarea eficienta a proprietatiilor
- KNOW-HOW al celor mai bune tehnici, idei, materiale si strategii de dezvoltare
- BIROU, secretariat, multifunctional, internet, telefonie fixa

DESCRIEREA FIRMEI

DE CE FACEM CEEA CE FACEM?
Vrem sa schimbam felul in care se vand proprietatiile imobiliare astazi in Cluj-Napoca!

CUM FACEM CEEA CE FACEM?
Agentii nostri sunt asociatii nostri!
Impreuna utilizam un sistem de consultanta testat, verificat si care functioneaza cu succes in peste 100 de tari!
Listam proprietati exclusiv astfel incat sa ne putem ocupa de ele prioritar si transparent, pe urma le promovam intens.
Colaboram cu peste 100.000 de agenti din interiorul retelei precum si cu agenti imobiliari locali, cumparatori, investitori sau finantatori.

CE FACEM?
RE/MAX Exclusive este o franciza din reteaua imobiliara Nr. 1 in lume!
Recrutam si educam persoane interesate sa devina agenti independenti care doresc sa aiba propria lor afacere imobiliara.
Agentii nostri ajuta clientii sa VANDA, sa CUMPERE sau sa INCHIRIEZE proprietati imobiliare.