ASISTENT VANZARI - Cluj

Be Proffice - membru RTC Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana selectata va avea urmatoarele responsabilitati:
- gestioneaza portofoliului de clienti alocati;
- promoveaza produsele si serviciile firmei;
- intocmeste preturi, oferte si oferte speciale;
- preluarea si procesarea comenzilor transmise de clienti;
- urmareste comenzile pana la livrarea catre client;
- rezolvarea eventualelor reclamatii.

CERINTE

Daca ai o minima experienta in lucru cu clientii si esti student sau absolvent de facultate iti poti incepe o cariera de succes in domeniul vanzarilor.

- studii medii sau superioare;
- experienta pe un post similar (vanzari/ relatii cu clientii) - constituie avantaj;
- operare PC (Word,Excel) - avansat;
- cunostinte de limba engleza;
- abilitati de comunicare, deschidere, seriozitate, implicare.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- bonuri de masa;
- training dupa angajare;
- mediu de lucru dinamic;
- posibilitati de promovare atat in cadrul firmei cat si in cadrul Grupului RTC.

Candidatii interesati pot aplica (mentionati postul) si pe fax: 0269.220.083 si email:stefana.labusca@hrconsultanta.ro

Be Proffice este lider national in distributia de produse de birotica si papetarie.

Compania a dezvoltat cea mai bogata oferta de produse existente pe piata, cu peste 6000 de articole, reunite in conceptul “all 4 office”: papetarie, mobilier & aparatura de birou, consumabile, produse IT, telefonie mobila, produse scolare, articole promotionale, produse electronice si electrocasnice, produse de curatenie si igiena, produse food & drinks.