ASISTENT VANZARE

AMBIENT SA

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Asigura vanzarea produselor si serviciilor oferite de companie, in cadrul centrului comercial;
Ofera consultanta clientilor cu privire la materialele comercializate: materiale de constructii, instalatii si finisaje;
Ofera consultanta clientilor cu privire la caracteristicile si detaliile tehnice ale produselor;
Ofera informatii despre promotiile din magazin;
Participa la receptia cantitativa si calitativa a produselor;
Isi aduce contributia la realizarea obiectivelor de vanzari si la atingerea targetului in cadrul magazinului;
Participa la efectuarea inventarelor periodice.

CERINTE

Studii medii finalizate;
Experienta in domeniul retail constituie un avantaj;
Cunostinte tehnice de specialitate in sfera materialelor de constructii, a instalatiilor si finisajelor;
Atitudine proactiva, orientata catre client;
Foarte bune abilitati de relationare si comunicare;
Cunostinte de operare PC.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant, format din salariu fix, tichete de masa si bonusuri in functie de indeplinirea obiectivelor de performanta;
Posibilitatea de dezvoltare profesionala in cadrul unei echipe dinamice si competitive.