Asistent Specialist Licitatii Publice

SC Office Market Center SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obligatii:
a. contabilitate primara,
b. gestiune marfuri / stocuri SAGA in timp real,
c. preluare comenzi telefonice / agenti vanzari / email
d. facturare SAGA,
e. achizitii pulbice SEAP si e-licitatii,
f. licitatii publice.

CERINTE

Cautam o persoana deschisa, care poate sa interactioneze telefonic cu usurinta cu clientii pentru preluarea comenzilor.

Experienta in pregatirea dosarelor pentru licitatii publice, desfasurate in sitemul elctronic e-licitatii este OBLIGATORIE.

Excelente cunostinte Word, Excel, PowerPoint.
Ambitie, dorinta reusita, f. buna atitudine pro succes!
Experienta lucru documente constituie un plus
Abilitati comunicare cu Clientii, Autoritatile.

Experienta in domeniu, cunoasterea buna a limbii engleze si permis categoria B sunt avantaje in obitnerea acestui post.

BENEFICII OFERITE

Contract de proba de 2 luni, platit, pentru acomodare completa, dupa care se realizeaza un contract pe perioada nedeterminata.

Se ofera bonusuri materiale, in urma licitatiilor castigate.

Firma noastra este axata pe comertul intern si international.