Asistent Online Marketing

JOLLYCONTOR Impex SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- actualizeaza permanent continutul site-ului companiei
- traduce si/sau formuleaza texte de descriere pentru produsele comercializate, branduri sau alte parti ale site-ului
- prelucreaza si introduce fotografii pe site
- elaboreaza diferite materiale grafice si bannere pentru site si pentru magazin
-executa sarcinile zilnice primite de la managerul de proiect
- prezinta rapoarte de activitate specifice

CERINTE

- studii de specialitate sau experienta min 2 ani intr-un post similar
- persoana creativa si organizata, atenta la detalii, cu capacitate rapida de invatare, dedicata si cu simt competitiv
- cunostinte de limba engleza
- cunostinte foarte bune operare calculator (Word, Excel, Power Point)
- orientare catre rezultate si respectarea termenelor
- abilitati foarte bune de comunicare in scris si de lucru in echipa

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- bonusuri in functie de realizari
- mediu de lucru profesionist
- training-uri de specialitate

Jolly distribuie cele mai importante branduri de echipamente sanitare si placi ceramice. Renumele lor pe piaţa internatională s-a creat prin calitate.

Abordaţi amenajarea părţii din casa în care vă refaceţi, în care vă recreaţi, spaţiul în care vă simţiţi liber. Soluţiile de amenajare oferite în domeniul sanitarelor şi a spaţiului de recreere din fiecare casă uşurează şi înfrumustează viaţa oamenilor.

www.jollycluj.ro este portiţa virtuală spre noi.