Asistent medical generalist

Clinica Ortomed

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asistenta medicala ambulator si receptie;
- Intocmirea fiselor pacientior;
- Dactilografierea scrisorilor medicale;
- Intocmirea biletelor de trimitere si a retetelor;
- Sarcini de ambulator: fixarea de branule, asistarea cadrului medical la aplicarea bandajelor si efectuarea de infiltratii, precum si pregatirea celor necesare realizarii acestor proceduri.
- Supravegherea pacientilor post-operator;

CERINTE

- Persoana responsabila, flexibila, capabila sa interactioneze usor cu pacientii;
- Cunostinte de utilizare a calculatorului: Microsoft Office, Internet, E-mail, Farmec cabinet;
- Cunoasterea unei limbi de circulatie internationala nivel mediu;
- Experienta in domeniu constituie un plus.

BENEFICII OFERITE

Va rugam sa trimiteti CV-urile la adresa: contact@clinicaortomedab.ro
Pentru informatii suplimentare va rugam sa sunati la tel: 0264 – 592 230 de luni pana vineri in intervalul 08:00 – 17:00.

Clinica de ortopedie si traumatologie cu traditie pe piata prestatorilor de servicii medicale in domeniul chirurgiei minimal invazive cu specializare in herniile de disc precum si in bolile si traumatismelor articulare.