Asistent Manager Proiect- Cluj-Napoca

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

-intocmeste documentatia necesara pentru desfasurarea proiectelor

-elaborareaza si redacteaza documentele si situatiile cerute de catre management

-responsabil cu urmarirea proiectelor aflate in derulare

-se poate ocupa de negocierea preturilor cat si de obtinerea unor oferte mai bune de preturi

-urmareste sa se incadreze in bugetul alocat proiectului pe care il gestioneaza impreuna cu Managerul de Proiect

-asista directorul general si managerii de proiect in desfasurarea activitatilor si in proiectele pe care acestea le deruleaza;

CERINTE

-studii superioare in domeniul tehnic (preferabil TCM sau Mecanica)

-cunostinte de desen tehnic

-cunostinte de limba engleza nivel avansat

-cunostinte solide de utilizare a pachetului Microsoft Office (word,excel,power point,etc) in special cunosterea si o buna utilizare a Excel-ului si Paint-ului .

-experienta pe un post similar prezinta un avantaj

-bune abilitati de comunicare scrisa si verbala

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu atractiv si posibilitate de dezvoltare profesionala intr-un mediu de lucru tanar si placut.