Angajăm Asistent manager

LeadUp Academy

Job expirat

RESPONSABILITATI

Căutăm o colegă entuziastă, dedicată și dornică să se alăture unei echipe de medici stomatologi.

În calitate de membră a echipei vei:
Prelua apelurile telefonice de la pacienți/furnizori/colaboratori
Gestiona rezervările/programările/ pentru pacienți
Vei realiza sarcini administrative și de contabilitate primară (asigurarea consumabilelor medicale sau nemedicale, intocmirea ordinii de zi, eliberare de facturi și chitanțe, înregistrarea incasărilor, evidența agajaților și colaboratorilor)
Te vei ocupa de asigurarea unui climat etic și deschis față de clienți
Păstra legătura cu furnizorii și clienții companiei, având o comunicare eficientă și transparentă
Vei învăța domenii noi de activitate și te vei bucura de un manager care te susține și îți apreciază munca

CERINTE

Colega pe care o căutăm:

Are experiență profesională în domeniul secretariatului și în munca cu clienții
Gestionează cu ușurință sarcinile multiple: nu se teme de „multitasking”
Are cunoștințe de contabilitate primară
Știe să „Excel-eze” (să lucreze in Excel)
Are un comportament politicos și o atitudine pozitivă față de toți cei cu care interacționează
Deține o capacitate foarte bună de planificare și organizare
Are o foarte bună capacitate de ascultare și prelucrare a informatiilor

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

Salariu competetiv pieței din Cluj
Atmosferă placută de lucru într-o echipă tanără, dinamică și ambiţioasă
Oportunitate de dezvoltare profesională prin participarea la evenimente și cursuri din domeniul tău de activitate
Reduceri la serviciile clinicii

Suntem o companie locala nou aparuta pe piata, care se adreseaza nevoii de schimbare si dezvoltare a liderului de IMM-uri.

Liniile noastre de actiune sunt: recrutare si teambuiding, leadership, strategii de management si business.

Programele noastre sunt sustinute de specialisti licentiati in: John Maxwell, Lominger, Resonanz Kutschera.