Asistent Manager

Inspire Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

ASISTENT MANAGER

Clientul nostru este o companie romaneasca, infiintata in anul 1999, specializata in fabricarea de mobilier pentru birouri, spatii comerciale, magazine, hoteluri avand sediul central si hala de productie in Str. Calea Baciului nr. 47, Cluj-Napoca.
Scopul postului: Ofera suport managerilor companiei in organizarea activitatii zilnice; Postul se adreseaza in special barbatilor.
Programul de lucru: 09:00-17:00.

Responsabilitati:
- Planifica si actualizeaza zilnic agenda persoanelor din management;
- Verifica realizarea sarcinilor asumate in sedinte de catre angajatii Eurostar;
- Elaboreaza si redacteaza rapoarte cerute managerii firmei;
- Redacteaza si expediaza corespondenta, preia si transmite mesaje in cadrul companiei (de la manageri/catre manageri);
- Organizeaza sedinte, conferinte;
- Planifica delegatii si calatorii interne sau externe;

CERINTE

- Studii superioare in domeniul tehnic sau economic;
- Cunostinte avansate de MS Office, navigare pe internet;
- Cunostinte avansate de Limba Engleza; Limba Italiana reprezinta avantaj;
- Capacitate excelenta de analiza si sinteza;
- Persoana organizata si responsabila;
- Permis de conducere – cerinta obligatorie.

BENEFICII OFERITE

Oferta companiei:
Salarizare atractiva, bonuri de masa.

www.inspirehr.ro