Asistent manager

GRAPHODOCS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Mentinerea relatiilor cu clientii firmei si cu furnizorii;
-Comunicarea cu echipa de vanzari si sustinerea acesteia la nivel operational
-Preluarea si gestionarea comenzilor prin telefon sau email;
-Gestionarea documentelor
-Preia anumite sarcini ale administratorului in lipsa acestuia.

CERINTE

Ne dorim in echipa noastra o persoana cu:
- pasiune, creativitate, originalitate, imaginatie, atitudine pozitiva;
- excelente abilitati de comunicare si relationare
- capacítate de lucru in echipa
- buna capacitate de management al timpului
- cunostinte bune de operare PC, Microsoft Office, internet
- sociabil, convingator, organizat, dinamic
- constituie avantaj daca au mai lucrat in advertising, tipografie, departament marketing
- constituie avantaj cunoasterea la nivel incepator a programelor de grafica

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant.
- Mediu de lucru deschis, prietenos.
- Telefon, decontare transport, bonuri de masa.
- Sistem de recompense oneste raportate la rezultate si implicare.

Firma producatoare de formularistica personalizata(facturi, chitante, avize), policromii(cataloage, afise, pliante). Suntem prezenti in Transilvania dar si in restul tarii prin distribuitori zonali. Ne adresam atat clientilor finali cat si revanzatorilor.