ASISTENT DIRECTOR VANZARI

S.C. TOTAL PACK WATER S.R.L. CLUJ-NAPOCA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gestionarea bazei de date cu clientii;
- arhivare documentatie;
- mentinerea legaturii cu clientii din portofoliu;
- monitorizeaza gradul de satisfactie al clientilor pentru serviciile oferite de firma ;
- colaboreaza cu agentii de vanzari pentru recuperarea soldurilor , intocmirea ofertelor ;

CERINTE

- postul se adreseaza exclusiv persoanelor cu dizabilitati (handicap)
- persoana serioasa, foarte bine organizata , dinamica;
- disponibilitate pentru program de lucru la birou;
- abilitati de comunicare si un foarte bun spirit de coordonare;
- persoana sociabila, ce se integreaza usor intr-un colectiv tanar si foarte ambitios;

BENEFICII OFERITE

- salarizare deosebita;
- bonusuri pentru rezultate exceptionale;
- posibilitati de promovare rapida;

Firma se ocupa cu producerea , imbutelierea si comercializarea de apa de masa naturala purificata "Smarald", in bidoane de policarbonat cu capacitatea de 19 litri.