Asistent control facturi (Cluj)

SC Romania Hypermarche SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Verificarea facturilor de marfa primite de la furnizori;
- Solutionarea erorilor de facturare prin comunicarea cu echipele de decizie din cadrul companiei precum si cu reprezentantii furnizorului;
- Inregistrarea facturilor de marfa;
- Solutionarea problemelor aparute in derularea operatiunilor Western Union din punctele de lucru;
- Suport pentru echipele care realizeaza operatiuni Western Union si formare operatori noi Western Union;

CERINTE

- Studii in domeniul economic constituie un avantaj
- Experienta de lucru cu documente contabile (aviz de insotire a marfii, nota de receptie, factura) si/sau cunostinte de gestiune - constituie un avantaj
- Bune abilitati de comunicare, organizatorice si de lucru in echipa;
- Atentie, meticulozitate, implicare si receptivitate

BENEFICII OFERITE

- Program fix, firma de incredere
- Tichete de masa
- Abonament clinica medicala
- Posibilitate dezvoltare cariera

Lantul de hipermarketuri Cora apartine grupului international Louis Delhaize. In prezent, in lume exista peste 70 de hipermarketuri Cora: in Franta, Belgia si Romania. In Romania, Cora a deschis pana in prezent 11 magazine. Compania noastra pune accentul pe calitatea serviciilor si a produselor oferite, prin urmare investeste in dezvoltarea angajatilor sai. Ii asteptam sa se alature echipei noastre pe toti cei care doresc sã-si construiascã o carierã, intr-un mediu de lucru profesionist, cu posibilitãti de promovare!