Asistent manager

Asociatia Mesteshukar Mobil

Job expirat

RESPONSABILITATI

Meșteshukar ButiQ Cluj face parte dintr-o rețea de întreprinderi de economie socială ce își propune revalorizarea meseriilor tradiționale rome. Modelul nostru de business se bazează pe o cooperare continuă între designeri de produs din diverse colțuri ale Europei și meșteșugari tradiționali romi din România. Împreună creăm produse interesante și de calitate prin care vrem să promovam producția autohtonă și măiestria meșteșugului.

Pentru a înfăptui toate planurile noastre, căutăm un nou coleg/o nouă colegă care să ne ajute în activitățile noastre de zi cu zi. Acestea implică vânzări directe (pe teren), ajutor la sarcinile administrative și logistice (colectat + centralizat documente, completat rapoarte, de rezolvat autorizații amplasare rulota. O persoană care să lucreze îndeaproape cu agentul de vânzări de la magazin, implicând sarcini de preluare + livrare a comenzilor și de verificare a stocurilor. aprovizionare.

CERINTE

- Experiență în vânzări și gestiune retail
- Excelente abilități interpersonale
- Proactiv, dinamic, responsabil, responsabil, atent la detalii
- Cunoștințe de limba engleză
- Permis de conducere și experiență ca șofer
- Disponibilitate imediată

BENEFICII OFERITE

Programul de lucru va fi full-time, stabilit de comun acord, și va include unele deplasări legate de participarea cu magazinul mobil la evenimente culturale.
Activitatea va fi foarte interesantă, cu participare la evenimente frumoase, mediu de lucru creativ și dinamic, precum și faptul de a fi parte din acest concept nou și dintr-o organizație cu o cauză bună. Ne dorim ca noul coleg să aibă spirit antreprenorial și să contribuie în mod activ la dezvoltarea organizației din Cluj. În schimb, recompensele financiare precum și spirituale considerăm că sunt cel puțin încurajatoare