Angajez VANZATOARE in magazin alimentar non stop

AIRAM IMPEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajez vanzatoare in magazin alimentar non-stop cu servire directa.

Programul de lucru este structurat in 3 ture astfel : 06:00-14:00; 14:00 - 22:00; 22:00-06:00, fiecare angajat lucrand cate o saptamana de dimineata, dupamasa si de noapte, prin rotatie. Angajatul beneficiaza de zile libere pe luna, alese de comun acord cu angajatorul si de un concediu anual de 21 de zile.

SALARIUL se negociaza in urma interviului!

CERINTE

Cautam persoane preferabil cu experienta pe un post similar intr-un magazin alimentar, aspect fizic placut, responsabile si serioase, ordonate si ingrijite, care sunt capabile sa respecte un program de lucru cu toate cerintele lui.

Cautam doar persoane interesate pentru angajare pe termen lung ! Nu ne intereseaza persoane care sunt disponibile doar pe anumite ture. ( ex: doar ziua, sau doar noaptea).

Magazinul se situeaza in cartierul Marasti, pe strada Teodor Mihali nr 54, ( fosta Cehoslovaciei - strada ce duce spre Iulius Mall) , langa facultatea Dimitrie Cantemir ,aproape de campusul universitar (FSEGA.)
Asteptam CV-urile dvs. fie pe adresa de e-mail, fie direct la magazin.

Pentru mai multe informatii: 0744 260 308

BENEFICII OFERITE

Salariu + Tichete de masa + Tichete de masa cadou (de sarbatori)

DESCRIEREA FIRMEI

Magazin alimentar non stop