Angajez kinetoterapeut

SC CENTRU DE CHIROPRACTICA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal

Creștem, ne dezvoltăm și vrem doi colegi noi în echipa CHIROMEDICA Health Center, așa că suntem în căutarea a 2 kinetoterapeuti pentru locatia din Cluj-Napoca.

Mai departe ne vom adresa la masculin :)

Cum ar trebui să fie aceste persoane pentru a fi și ei și noi mulțumiți de colaborare?

1. Să aibă o atitudine pozitivă și să fie mereu cu zâmbetul pe buze. Vrem doar persoane care văd partea plină a paharului, pentru că acesta e un principiu de viață pentru noi toți.

2. Să fie sociabili. Ne înțelegem super bine în echipa actuala și nu vrem să stricăm această atmosferă.

3. Să fie dispuși să învețe. Dacă nu învață, nu cresc, dacă nu cresc, firma nu crește. Și CHIROMEDICA Health Center are o viziune mare

4. Să se îmbrace cu bun gust – Imaginea lor / noastră transmite imaginea firmei și e important.

5. Să fie organizți

6. Să fie atenți la detalii

7. Să fie harnici. Lenea nu are ce căuta la noi în firmă!

8. Să știe să vorbească frumos la telefon și să scrie frumos (educat și corect).

9. Să fie disponibili să lucreze în echipă.

10. Să fie vorbitori de limba engleză si optional de limba maghiara

11. Licenta in kinetoterapie este obligatorie.

CERINTE

De când avem nevoie?

Cât mai repede. Am dori chiar de mâine

Dacă ai citit acest anunț, te entuziasmează ideea de a lucra cu noi și te potrivești perfect cu descrierea din cele 11 puncte, trimite-ne un mail cu CV-ul tău (cu poză și cont de Facebook, copie după diploma de licență și foaia matricolă) la adresa office@chiromedicahealthcenter.ro și scrie în mail și răspunsul tău la următoarea întrebare:

De ce vrei acest loc de muncă? (răspunsul tău te poate descalifica din start, chiar dacă te îmbraci frumos:P)

Dacă e-mail tău nu conține răspunsul la întrebarea de mai sus, CV-ul cu poza și/sau contul de Facebook, copie dupa diploma de licenta si foaia matricola, candidatura ta nu va fi luată în considerare.

Te așteptăm în echipă. :)

BENEFICII OFERITE

Ce oferim?

1. Salariu fix + bonusuri în funcție de relizări
2. Laptop
3. Telefon
4. Birou (cu scaun cu tot)
5. Șef bun și înțelegător
6. Atmosferă placuta de lucru
7. Posibilitatea de promovare în cadrul firmei
8. Seriozitate (salariul il vei primi fără întârzieri si de fiecare dată!)
10. Cărți de vizită