Sc. angajeaza operatori call center , salariu atractiv 1200 fix+comision

sc. GAFLOREX TRADING SRL-D

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Contactarea clientilor din bazele de date oferite de angajator
- Prezentarea produselor pe care le vinde firma cu ajutorul unui soft specializat

CERINTE

Candidatul ideal este :

- persoana tanara, dinamica, persuasiva,cu sau fara experienta in domeniu
- are experienta anterioara in vanzari , publicitate , relatii clienti este un avantaj insa nu este o conditie de angajare
- cu dorinta de avansare si de a invata lucruri noi
- cu dorinta de dezvoltare personala
- o persoana ambitioasa
- absolventa de studii de pshihologie,publicitate,comunicare dar nu sunt obligatorii
- o persoana cu spirit de echipa
- persoana rabdatoare care se descurca intr- o conversatie cu multe tipologii de persoane

BENEFICII OFERITE

- contract de munca
- salariu fix de inceput 1200 RON+comision , bonusuri alte beneficii (pana la 3000 ron lunar sau mai mult in functie de performante)
-posibilitati de promovare
- mediu de lucru placut
- punct de lucru situat central, in apropiere de statie de autobuz/tramvai

Companie cu o vechime de peste 2 ani in domeniul comertului de produse si servicii promovate telefonic (telesales)