Angajare personal copy center

Tit Doru Nicolae Intreprindere Individuala

Job expirat

RESPONSABILITATI

Print Office cu punct de lucru in Floresti, Jud. Cluj angajeaza personal copy center.
Responsabilitati
Postul presupune activitati de printare, copiere si finisare documente, pregatire de machete, personalizarea diverselor obiecte. Activitatea este una mixta, presupune atat munca la calculator cat si lucru cu diverse echipamente si aparate (scanere, printere, masini de indosariat, copiatoare, cutter-plotter, etc), precum si comercializare produse birotica.

CERINTE

Cerinte
Cunostinte operare calculator
Cunostinte avansate Microsoft Office
Avantaj cunostinte Corel Draw, Photoshop.
Spirit practic si indemanare, atentie la detalii
Persoana dinamica, responsabila si organizata.
Capacitatea de a invata si rezolva repede un minim de probleme tehnice

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite
Program stabil, 5 zile / saptamana, eventuale ore suplimentare platite, concedii si sarbatori legale, bonusuri in functie de performante, carte de munca