ANGAJAM VORBITORI DE LIMBA ITALIANA LA CLUJ-NAPOCA

SC FSP GLOBAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam vorbitori de limba Italiana pentru sediul nostru din Cluj-Napoca. Candidatul ideal detine capacitati de comunicare si cunostinte medii de limba italiana. Nu este obligatorie experienta. Posturile disponibile implica relationarea cu clienti in limba italiana, serviciul incluzand: furnizare de informatii, solicitare de informatii si documente, solicitare plati, cautari internet.

CERINTE

- cunoasterea limbii italiene cel putin la nivel mediu;
- bune capacitati de comunicare;
- bune capacitati de relationare cu clienti, colegi, superiori;

BENEFICII OFERITE

- training si formare profesionala constanta cu formatori experti interni si externi
- posibilitatea de a lucra intr-un ambient placut si multinational
- accesibilitate maxima la locul de munca, birourile fiind pozitionate central, in Piata Stefan Cel Mare nr. 4, adica in spatele Teatrului National Roman si foarte aproape de Piata Cipariu.

FSP Global este o companie specializata in activitati de outbound si inbound. Abordarea dinamica, personalizata si dedicata situeaza compania intre primele puncte de referinta din sectorul de outsourcing din Europa de Vest.