Angajam telefonista sondaje telefonice la domiciliu

Posturi disponibile
4
Domeniu
Marketing / Cercetare de piata
Nivel experienta
Fara experienta
Tip contract
Acasa
Nivel studii
Scoala generala
Nivel salarial
200 - 450 Euro
Localitate
Campia Turzii
Cluj Napoca
Dej
Gherla
Turda
Tara
ROMANIA
Valabilitate
14-03-2013 : 13-04-2013
0
Numar de aplicatii
81

Responsabilitati

Activitatea se desfasoara la domiciliu , se vor realiza sondaje telefonice persoanelor fizice (se va primi un cd cu baza de date si o cartela telefonica), raportarea zilnica se face pe email-ul firmei.

- respectarea programului 9 - 19 (cu doua ore pauza la alegere);
- atingerea targetului impus;
- raportarea zilnica a activitatii.

Cerinte

- Abilitati de comunicare, acuratete in exprimare;
- Persoana organizata;
- Putere de automotivare;
- Cunoastere a pachetului Microsoft Office.
- Experienta in call center - servicii clienti - reprezinta avantaj;

Beneficii Oferite

- program flexibil(8 - 20);
- munca la domiciliu;
- salar atractiv;
- bonuri de masa, bonus pt depasirea targetelor,...
- posibilitate promovare.

Descrierea firmei

Firma se ocupa cu sondarea pietei pe plan national.

Gaseste toate anunturile pentru meseria Telefonista