Angajam Sef birou contabilitate in Cluj-Napoca

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- organizeaza,indruma,conduce,controleaza si raspunde de desfasurarea in mod eficient si in conformitate cu prevederile legale a activitatii financiar-contabile a societatii
- tine evidenta contabila a stocurilor, evidenta mijloacelor fixe si obiectelor de inventar, evidenta veniturilor si cheltuielilor
- intocmeste lunar declaratiile de impozite, taxe si contributii aferente salariilor
- realizeaza diverse raportari si alte documente solicitate de catre conducerea societatii
- mentine un sistem de control intern adecvat cu privire la activitatea departamentului financiar-contabil

CERINTE

- studii superioare economice
- experienta in contabilitate de minim 3 ani
- cunostinte solide operare PC (Excel,Word); abilitati de utilizare a programului de contabilitate WINMENTOR
- cunostinte de contabilitate si cunoasterea legislatiei in vigoare
- cunoasterea limbii maghiare
- capacitate de analiza si sinteza
- capacitatea de a coordona o echipa de 2-3 persoane

BENEFICII OFERITE

Tichete de masa, bonusuri in functie de performanta, acces gratuit la sala de sport