Angajam Reprezentant vanzari

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

STARJOBS adauga echipei un REPREZENTANT VANZARI .

Daca doresti sa faci parte din echipa noastra sau daca ai intrebari, asteptam sa trimiti CV-ul tau.

Responsabilitati:
- prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti;
- promovarea, prezentarea si vanzarea serviciilor firmei;
- identificarea corecta a nevoii clientului si oferirea solutiei optime;
- intocmirea si transmiterea ofertei,
- intretinerea relatiei cu clientii vechi si noi din portofoliu;
- organizarea intalnirilor de afaceri
- negocierea contractelor si a ofertelor

CERINTE

Profil:
- absolvent de studii medii sau superioare
- experienta in vanzari de servicii reprezinta un avantaj
- cunostinte utilizare MS Office
- disponibilitate de deplasare pe teren;
- bune capacitati de asimilare si intelegere de informatii noi
- foarte bune abilitati de comunicare, persuasiune si negociere;
- gandire orientata spre client si vanzare;
- atitudine proactiva, autodeterminare si perseverenta;
- capacitate de planificare si organizare a timpului si a activitatii desfasurate;

BENEFICII OFERITE

Oferim:
- salariu fix si comision;
- mediu de lucru placut si relaxat
- program fix Luni-Vineri

STARJOBS ROMANIA - Servicii complete in domeniul resurselor umane

Cu echipa noastra motivata si cu experienta in domeniul resurselor umane, folosind relatiile si sistemul cunostintelor retelei europene STARJOBS, sustinem dezvoltarea partenerilor si angajatilor nostrii in numele respectului, orientarii spre oameni si a legalitatii.

Oferim servicii integrate de resurse umane:
• Munca prin agent de munca temporara- Leasing de personal – Inchiriere de personal
• Recrutare si selectie
• Head hunting
• Salarizare
• Training
• Teste psihologice
• Fisa postului
• Consultanta de legislatie a muncii
• Distributie materiale publicitare

Pentru mai multe detalii, ne puteti contacta la:
Adresa: Cluj-Napoca, str. Iuliu Maniu, nr. 17, ap. 7, 400095
Tel/fax: +40264431985
www.starjobs.eu
Mobil: +40 0748-474493
cariere@starjobs.eu