Reprezentant vanzari servicii resurse umane

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

STARJOBS are o echipa restransa, unita si eficienta. Suntem interesati sa adaugam echipei noastre un REPREZENTANT VANZARI de servicii resurse umane.

Responsabilitati:
- prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti;
- promovarea, prezentarea si vanzarea serviciilor firmei;
- identificarea corecta a nevoii clientului si oferirea solutiei optime;
- intocmirea si transmiterea ofertei,
- intretinerea relatiilor cu clientii din portofoliu;
- negocierea contractelor si a ofertelor

CERINTE

Cerinte:
- absolvent de studii superioare
- experienta in vanzari min. 1 an (experienta si/sau cunostinte in domeniul resurselor umane constituie un avantaj);
- bune abilitati de comunicare, persuasiune si negociere;
- gandire orientata spre client si vanzare;
- atitudine proactiva, autodeterminare si perseverenta;
- capacitate de planificare si organizare a timpului si a activitatii desfasurate;
- capacitatea de a invata si dorinta de perfectionare profesionala continua;
- cunostinte utilizare MS Office
- disponibilitate de deplasare pe teren;

Daca doresti sa faci parte din echipa noastra, te rugam sa trimiti CV-ul tau la adresa de email: cariere@starjobs.eu sau sa aplici direct pe Myjob.

BENEFICII OFERITE

Oferim:
- salariu si comision;
- mediu de lucru placut
- echipa restransa, unita si eficienta
- program fix L-V

STARJOBS ROMANIA - Servicii complete in domeniul resurselor umane

Cu echipa noastra motivata si cu experienta in domeniul resurselor umane, folosind relatiile si sistemul cunostintelor retelei europene STARJOBS, sustinem dezvoltarea partenerilor si angajatilor nostrii in numele respectului, orientarii spre oameni si a legalitatii.

Oferim servicii integrate de resurse umane:
• Munca prin agent de munca temporara- Leasing de personal – Inchiriere de personal
• Recrutare si selectie
• Head hunting
• Salarizare
• Training
• Teste psihologice
• Fisa postului
• Consultanta de legislatie a muncii
• Distributie materiale publicitare

Pentru mai multe detalii, ne puteti contacta la:
Adresa: Cluj-Napoca, str. Iuliu Maniu, nr. 17, ap. 7, 400095
Tel/fax: +40264431985
www.starjobs.eu
Mobil: +40 0748-474493
cariere@starjobs.eu