Angajam Reprezentant Vanzari

SC ORIZONT GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- identifica si contacteaza potentiali clienti in vederea ofertarii, negociaza, incheie si executa contracte comerciale;
- intocmeste oferte;
- acorda asistenta tehnica si comerciala clientilor si potentialilor clienti;
- asigura executarea contractelor si acordurilor comerciale;
- dezvolta relatii de afaceri cu noi clienti dar si mentine relatiile existente

CERINTE

Cerinte:
- studii finalizate;
- 1-2 ani pe o pozitie similara, de preferat in B2B;
- foarte bune cunostinte MS Office (Word, Excel);
- cunoasterea limbii engleze;
- carnet de conducere – categoria B – de minim 2 ani, obligatoriu;
- abilitati de comunicare, negociere, rigurozitate in respectarea termenelor si sarcinilor.

BENEFICII OFERITE

Oferta si beneficii - Salariul se discută în cadrul interviului de angajare.

NUMAI PERSOANELE SELECTATE VOR FI CONTACTATE TELEFONIC.

DATE CONTACT: office@orizont-group.ro

Suntem un colectiv tanar si dinamic in cautare de noi colegi