Angajam receptionera

sc tcs&t srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Raspunde la telefonul firmei 24 /24
• Intampinarea si inregistrarea clientilor
• Ofera informatii clientilor
• Servirea clientilor cu bauturi si gustari
• Inregistrarea rezervarilor in sistemul nostru de gestiune
• Emite facturi si chitante
• Gestionarea site-urilor de rezervari
• Mentine relatia cu furnizorii
• Corespondenta electronica si clasica
• Suport pentru departamentul de evenimente

CERINTE

• Sa stie sa zambeasca. Ne plac oamenii primitori, ospitalieri, amabili, sociabili, pentru ca asta este cheia catre inimile clientilor nostrii.
• Sa fie atenta la detalii si receptiva. Toti suntem asa si ne dorim sa fie ca si noi.
• Sa stie sa se imbrace frumos. Imaginea ei reflecta imaginea firmei noastre.
• Sa fie organizata.
• Sa stie cel putin limba engleza.
• Sa stapaneasca programele din gama Microsoft Office si sa navigheze “repede “ pe internet.
• Sa stie sa vorbeasca frumos la telefon si sa scrie frumos, citet si corect in limba romana si engleza pentru ca se va ocupa de corespondenta firmei.
• Studiile superioare nu costituie un avantaj, dar dorinta de a invata este obligatorie.
• Sa ii placa sa munceasca
• Nu conteaza varsta , doar atitudinea!

BENEFICII OFERITE

• primire si un mediu excelent, atmosfera de lucru placut
• Salariu fix
• Bonusuri de performanta – pe baza unor KPI’s – Indicatoare de performanta
• P.C.
• Asiguram toate mesele in timpul programului
• Traininguri de dezvoltare cu cei mai buni traineri din tara
• Seriozitate (salariul și bonusurile le vei primi fara intarzieri... de fiecare data!)
• ... si altele pe care le descoperi pe parcurs.

Pensiunea Deja-Vu*** din Cluj-Napoca, avem o activitate de peste 12 ani in industria ospitaliera.