Angajam Receptioner/Receptionera

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Starjobs angajeaza un Receptioner/Receptionera pentru un hotel din Cluj-Napoca.

Responsabilitati:
Emiterea de facturi, efectuarea rezervarilor si confirmarilor, solutionarea oricaror probleme ale clientilor.

CERINTE

Harnica , responsabila, bune abilitati de comunicare, prezenta placuta.
Cunoasterea limbii engleze , cunostinte de operare calculator ( Word, EXECL , Internet ).
Varsta minima 25 ani
Experienta in domeniu constituie avantaj
Cunoasterea programului de gestiune Fidelio reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

Salariu + tichete de masa

STARJOBS ROMANIA - Servicii complete in domeniul resurselor umane

Cu echipa noastra motivata si cu experienta in domeniul resurselor umane, folosind relatiile si sistemul cunostintelor retelei europene STARJOBS, sustinem dezvoltarea partenerilor si angajatilor nostrii in numele respectului, orientarii spre oameni si a legalitatii.

Oferim servicii integrate de resurse umane:
• Munca prin agent de munca temporara- Leasing de personal – Inchiriere de personal
• Recrutare si selectie
• Head hunting
• Salarizare
• Training
• Teste psihologice
• Fisa postului
• Consultanta de legislatie a muncii
• Distributie materiale publicitare

Pentru mai multe detalii, ne puteti contacta la:
Adresa: Cluj-Napoca, str. Iuliu Maniu, nr. 17, ap. 7, 400095
Tel/fax: +40264431985
www.starjobs.eu
Mobil: +40 0748-474493
cariere@starjobs.eu