Angajam personal Departament Ofertare Cluj Napoca

OLD Industry SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca iti doresti ca performantele tale sa fie apreciate nu doar verbal, ci mai ales salarial, afla ca noi am pregatit pentru tine o grila de bonusare care te va motiva sa dai tot ce e mai bun din tine.
La noi aptitudinile si cunostintele tehnice sunt la mare cautare, iar tu te vei putea dezvolta atat ca parte a unei echipe in continua crestere, dar si individual.
Te asteptam sa faci parte dintr-o firma in care valori precum loialitatea, corectitudinea si implicarea activa sunt motorul fiecarei zile de lucru!

Sarcini de lucru:

Studiaza documentatia (caiete de sarcini, fise de date, planuri, memoriu tehnic) predata de furnizori;
realizare documente necesare procesului de ofertare, tinand cont de cerintele transmise si politica firmei pentru intocmirea ofertelor;
Contacteaza si negociaza conditii comerciale cu furnizorii;
Intocmeste oferta tehnico-economica in conformitate cu cerintele documentatiei primite;
Raspunde tuturor solicitarilor beneficiarului in vederea transmiterii clarificarilor pentru oferta predata catre acesta;

CERINTE

Studii superioare,
cunostinte PC (word, excel)
limba engleza nivel mediu/avansat
carnet de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Salariul net 2500 - 3000 lei
Bonusuri dupa 3 luni de la angajare
Dupa primele 3 luni se pot aduna 200 lei pana la 1000 lei net la salariu prin bonusuri
Tichete de masa

DESCRIEREA FIRMEI

www.oldindustry.ro