Angajam ospatar si bucatar

Everlasting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ospatar:
Experienta in servire.
Abilitati de comunicare si de relationare si orientare catre client.
Persoana energica, pozitiva si amabila.

Bucatar:
Experienta in domeniul culinar de minim 1 an.
Persoana energica, pozitiva si rezistenta la stres.
Specializarea in acest domeniu reprezinta un avantaj.

CERINTE

Ospatar:
Prezentarea si promovarea preparatelor din meniu.
Preluarea comenzilor.
Servirea clientilor din restaurant.
Intocmirea notelor de plata.
Incasarea contravalorii notelor de plata.

Bucatar:
Realizarea preparatelor conform retetarului din restaurant.
Respectarea normelor de igiena.
Organizarea activitatii din bucatarie.

Beneficii: Un job stabil; Contract de munca; Salar atractiv .

BENEFICII OFERITE

Se ofera cazare si mancare.

Pensiunea Andreea din statiunea Muntele Baisorii este deschisa din anul 2009. Pensiunea va asteapta cu 15 camere, restaurant cu specific international de 80 locuri, terasa de vara, spa, sala conferinta cu o capacitate maxima de 60 de persoane si parcare pentru oaspetii pensiunii.