Angajam operator calculator

Auto-Scan Paramex

Job expirat

RESPONSABILITATI

Magazin online angajeaza operator calculator care va avea urmatoarele responsabilitati:

1. Prelucrarea si validarea datelor conform procedurilor interne
2. Pregatirea documentelor de transport folosind programele companiei
3. Efectueaza documentele necesare expedierii comenzilor
4. Urmareste fluxul comenzilor/ expeditiilor
5. Intocmeste note de receptie si facturi de iesire

CERINTE

Calitatile candidatului ideal:
1. Studii medii/superioare ( chiar si fara experienta )
2. Bune cunostinte de operare pe calculator ( Word, Excel, Outlook, Thunderbird, etc..)
3. Flexibilitate
4. Abilitatea de organizare, planificare si comunicare

BENEFICII OFERITE

Beneficiile pe care le oferim :
1. Posibilitatea dezvoltarii carierei in domeniul online
2. Conditii de lucru deosebite
3. Bonuri de masa
4. Telefon , laptop, birou
5. Bonusuri periodice si salarizare motivanta
6. Traininguri privind cele mai noi softuri folosite de companie

Suntem o companie in continua dezvoltare si cautam oameni valorosi care sa se alature echipei tinere si dinamice existente.