Angajam muncitor tamplarie PVC, termopane

TERMORAR CONSTRUCT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- executa diverse faze din productie, in special asamblarea produselor;
- realizarea produselor finite;
- manipulare materiale necesare;
- mentinerea ordinii si curateniei la locul de munca;
- alte activitati asociate postului.

CERINTE

IMPERATIV PERMIS CONDUCERE CAT B

- persoana harnica, serioasa, punctuala;
- capabil sa lucreze intr-o echipa;
- experienta in domeniu nu este necesara;

Echipa noastra tine pasul cu tehnologia si o aplica in proiectele tale. Lucram cu produse premium, de la furnizori de top din domeniu si oferim consultanta pentru a alege cele mai bune solutii dedicate spatiului tau. Oferim servicii specializate atat pentru interiorul, cat si pentru exteriorul rezidentelor publice sau private: tamplarie PVC, Aluminiu și lemn stratificat, ferestre și uși echipate cu geam termoizolant și compartimentari cu sticla securizata. Suntem o echipa tanara, lucram cu pasiune si suntem orientati catre satisfacerea cerintelor clientului. Folosim materiale de calitate, respectand standardele europene, si colaboram cu branduri importante. Oferim o paleta larga de produse, atat pe segmentul tamplariei PVC, cat si accesorii termopane, rulouri transparente, plase de tantari sau jaluzele, etc. Noi va punem la dispozitie cea mai potrivita solutie adaptata cerintelor dumneavoastra, indiferent ca doriti renovarea sau construirea unei locuinte/cladire/imobil. Puteti beneficia de experienta personalului nostru specializat precum si de cel mai bun raport calitate pret in domeniul Tamplariei PVC. Toate ferestrele sunt realizate pe baza masuratorilor la fata locului luand in considerare caracteristicile cladirii si identificarea corecta a cerintelor si necesitatilor dumneavoastra.

Ne recomanda calitatea lucrarilor executate, capacitatea de a raspunde in timp util tuturor exigentelor constructorilor si un raport optim calitate-pret.