Mecanic utilaje

Multiprod Vacuum Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce vei experimenta în primele săptămâni:
• Vei face cunoștință cu colectivul și stilul de lucru;
• Vei face cunoștință cu produsele;
• Vei face cunoștință cu procesul de lucru
Ce va trebui să faci în fiecare zi:
• Vei demonta pompe de vid;
• Vei curăța piese;
• Vei constata problemele pompelor;
• Vei găsi rezolvare la problemele pompelor ;
• Vei schimba piesele uzate, defecte;
• Vei reasambla pompele de vid

CERINTE

Cerințe/Competențe
• Să ai cunoștințe de bază tehnice/mecanice;
• Să fii pasionat de mechanică;
• Să fii sociabil;
• Să fii puncual;
• Să fii disciplinat și ordonat;
• Să fii responsabil și atent la detalii

BENEFICII OFERITE

Ce vei primi de la noi:
• Un loc de muncă stabil, pe termen lung;
• Un salariu motivant (in funcție de cunoștințe, experiență și progrese + al 13-lea salariu) ;
• Cafea și răcoritoare pe care le poți savura în bucătărie s-au în curte alături de colegi

Unde îți vei petrece zilele:

Multiprod Vacuum își desfășoară activitatea în sectorul industrial din 2011, comercializând produse de vid și reparații pompe de vid, în Cluj-napoca pe Tăietura Turcului 54. Echipa noastră de 8 persoane, speră că în scurt timp se va extinde la 10 persoane.

Dacă dorești să afli mai multe despre noi poți intra pe situl norstru: https://multiprod-vacuum.ro/

Dacă ești înteresat/ă de postul oferit, trimitene CV-ul la adresa: info.multiprod.vacuum@gmail.com

Te așteptăm cu drag în echipa noastră.

Firma Multiprod Vacuum Srl are domeniu de activitate in tehnica vidului.
Comercializam pompe de vid, echipamente de masurare, valve de vid, componente de vid, consumabile.
Executam servicii de mentenanta, service si reparatii majore pentru mai multe echipamente, marci sau model de pompă de vid.