ANGAJAM MANIPULANT MARFA FULL SI PART TIME

INTERNATIONAL BRAND STORES SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- receptionarea si descarcarea marfii;
- banderolarea mărfii, depozitarea si livrarea ei corespunzator;
- pregatirea coletelor aferente comenzilor online;
- pregatirea comenzilor pentru transport sau livrare in sistem paletat;
- încărcarea și descărcarea mărfii pe rampa de depozitare;
- păstrarea igienei în depozit conform procedurilor companiei;

CERINTE

Cerinte:
- experienta in depozit de min 6 luni;
- cunoștinte legate de activitatea de încărcare-descărcare, condițiile de păstrare a mărfii, condițiile de transport a mărfii;
- persoană harnică, organizată și ambițioasă, cu dorință de colaborare pe termen lung
- studii medii.

BENEFICII OFERITE

SALARIU LUNAR MOTIVANT + BENEFICII IN VAL TOTALA DE 650 lei:
- Tichete de masa cadou
- Decontarea transportului
- Discount de angajat la achiziționarea băuturilor
- O masa caldă pe zi – Serviciu catering
- Timp de lucru 8.5 ore / zi din care 30 minute pauză de masa și
30 minute pauză de relaxare
- Creșteri salariale în funcție de performanțe

Suntem International Brand Stores, importator direct și furnizor de băuturi alcoolice pentru sute de clienti, distribuitori, horeca, persoane fizice. Ne plac profesionalismul, rapiditatea și seriozitatea, aspecte pe care clientii nostri le apreciaza.