Angajam Inspector Resurse Umane

SC Target International SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intocmeşte dosarul individual al angajaţilor ( fişa postului, clauze, copii ale actelor personale, de studii, etc) cu respectarea legislaţiei în vigoare.

intocmeşte toate actele pentru începerea, derularea, modificarea şi încetarea unui contract individual de muncă, acte pe care le înregistrează în termenele prevăzute de lege.

Operează toate actele vizate de ITM în REVISAL (registrul de evidenţă al salariaţilor în format electronic) şi-l transmite online în termenul prevăzut de lege.
Se ocupa de toata partea care tine de Administrare de personal .

CERINTE

Minim studii medii / sau absolvent de facultate + curs INSPECTOR RU

Cunostinte operare PC

Capacitate de relationare interumana, atentie, perseverenta.

BENEFICII OFERITE

Se discuta in interviu

TARGET INTERNATIONAL SRL a fost infiintata in 2009 si se ocupa cu constructia de autostrazi.