Angajam inginer constructor in Cluj-Napoca!

ANISSY DESIGN CONSTRUCT SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal
- Studii superioare profil constructii CCIA
- Experienta in executie - minimum 5 ani,in constructii civile si industriale
- Cunostinte operare PC, MS Office, Autocad nivel mediu
- Carnet de conducere categoria B
- Cunostinte de limba engleza, nivel avansat (scris ,vorbit)

CERINTE

Descrierea jobului
- Intocmeste graficul de executie
- Intocmeste graficul de achizitii materiale si echipamente in baza graficului de executie precum si graficul de resurse umane in cazul executiei cu forte proprii
- Verifica graficele subcontractorului
- Revizuieste documentatia tehnico-economica a proiectului, intocmeste listele de cantitati
- Raspunde de aplicarea corecta a proiectului, in conformitate cu reglementarile tehnice in vigoare
- Urmareste realizarea cantitativa si calitativa a lucrarilor conform graficelor si urmareste respectarea termenelor
- Raspunde de utilizarea corecta a materialelor si a fortei de munca
- Lunar realizeaza balanta si analiza consumurilor de materiele si forta de munca
- Raspunde de incadrarea in costuri pentru lucrarile executate
- Completeaza jurnalul de santier - zilnic
- Realizeaza documentele conform programului de control al calitatii
- Este responsabil cu securitatea pe santier
- Tine evidenta cantitativa si verifica calitatea produselor si servicilor livrate fata de prevederile contactuale
- Verifica lucrarile efectuate de subcontractori si corectitudinea situatiilor de lucrari ale acestora
- Colaboreaza cu beneficiarul si il informeaza constant privind evolutia lucrarilor
- Respecta legislatia in vigoare in constructii
- Intocmește cartea constructiei
- Intocmeste si/sau verifica atasamente, situatiile de lucrari, rapoarte de lucru, procese verbale și orice alta documentație cu caracter tehnic.

DESCRIEREA FIRMEI

Modoran Ene, nr. 12