Angajam Hr Inspector, Cluj-Napoca

TRENKWALDER S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Gestionarea dosarelor angajatilor
-Intocmirea contractelor de munca si a tuturor actelor referitoare la modificari de contracte
-Realizarea evidentei concediilor de odihna si organizarea programarilor de concedii
-Mentinerea la zi a registrului electronic al angajatilor si transmiterea acestuia on-line
-Realizarea recrutarii si selectiei de personal pentru posturile vacante
-Realizarea comenzilor de tichete si distribuirea acestora
-Mentinerea legaturii cu Inspectoratul Teritorial de Munca
-Intocmeste si redacteaza fisele de post, precum si evaluarile angajatilor
-Instruirea angajatilor cu privire la Codul de Conduita in cadrul firmei

CERINTE

-Experienta de minim 2 ani pe o asemenea pozitie
-Cunostinte si pregatire in domeniul resurselor umane
-Cunostinte avansate de Excel
-Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat
-Cunoasterea programului ORACLE

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial atractiv.

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane.
Serviciile noastre: leasing de personal, recrutare, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal.training, teambuilding.