Angajam gestionar si manipulant marfuri

SC NASTICOM IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam persoana pentru descarcat, aranjat , pregatit marfuri pentru clienti , incarcat marfuri in mijloace de transport.
Aptitudini de organizare marfuri in depozit pot constitui un avantaj .
Responsabilitatiile gestionarului vor fi:
- recepţionează cantitativ şi calitativ mărfurile intrate în gestiune;
- pregăteşte mărfurile pentru livrare si raspunde de corectitudinea cu care s-a efectuat aceasta;
- manipuleaza si depoziteaza corespunzator marfurile, utilizează eficient spaţiul de depozitare;
- realizează periodic inventarul la mărfurile din depozit, justifica diferentele de gestiune si isi asuma raspunderea pentru acestea;
- gestioneaza documentele specifice activitatii din depozit si asigura circuitul corect al acestora.

CERINTE

- studii medii finalizate, fără cazier judiciar
- cunoștințe operare PC (pachetele Microsoft Office, Open Office)
- persoana serioasă, organizată, meticuloasă, responsabilă
- avantaj: carnet de sofer cat B
- recomandari
- domiciliul in zona Someseni constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea dezvoltării carierei într-o companie cu 20 de ani de experienta si în perpetuă dezvoltare.
Mediu de lucru stimulativ.

Nasticom Impex S.R.L. - companie de distributie si retail, a fost infiintata in anul 1993 si tot in acest an a fost deschis si primul magazin alimentar in judetul Maramures.
Increderea pe care ne-au acordat-o partenerii nostri, contractele de distributie care dureaza de la infintarea firmei, stabilitatea financiara, fluctuatia redusa a personalului, pregatirea profesionala a acestuia si calitatea serviciilor prestate, ne-au ajutat sa facem diferenta pe piata in randul celorlalte firme de distributie si sa ne consolidam ca fiind cea mai buna alegere in realizarea unor colaborari de lunga durata.