ANGAJAM GESTIONAR - SC PRETEXT ADVERTISING SRL

s.c PRETEXT ADVERTISING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC PRETEXT ADVERTISING SRL este o firma romaneasca ce se afla pe piata din anul 1996, cu sediul in Cluj-Napoca si are ca domeniu de activitate PRODUCTIA PUBLICITARA

Aceasta angajeaza:
1 persoana pe postul de GESTIONAR care are urmatoarele responsabilitati:
-planifica, controleaza si coordoneaza toate activitatile de receptie
- intocmeste actele de gestiune
-raspunde de mentinerea calitatii stocurilor de marfuri

CERINTE

CERINTE:
-studii medii
-experienta anterioara in domeniul de gestiune constituie un avantaj
-cunostinte operare PC cu programele specifice de lucru

BENEFICII OFERITE

SE OFERA:
-pachet salarial atractiv (salar fix + tichete de masa)
-salariul poate fi negociat

MAI MULTE DETALII LA NR DE TEL: 0744-922429

S.C. PRETEXT ADVERTISING SRL este o companie care se afla pe piata din 1996 si are ca domeniu productie publicitara