Angajam gestionar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

-efectueaza operatiuni de intrare in stoc a marfii;
-efectueaza receptia fizica a marfii la intrarea in magazia firmei;
-raporteaza superiorului ierarhic diferentele intre marfa fizica si cea scriptica aparute la receptia marfii la magazie;
-inregistreaza, prelucreaza si pastreaza informatiile referitoare la situatia stocurilor;
-raporteaza lunar rezultatele activitatii de gestiune a stocului;
-utilizeaza eficient spatiul de depozitare a marfurilor;
-participa activ la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii la/din magazia firmei;
-efectueaza inventarul marfii.

CERINTE

- capacitate de memorare foarte buna;
- aptitudine pentru invatare rapida si intelegere;
- spirit de observatie dezvoltat;
- disponibilitate de a desfasura activitati in ritm alert;
- meticulozitate
- cunostinte de operare PC
-respectarea instructiunilor orale si scrise

BENEFICII OFERITE

-bonuri de masa
-decontare transport