Angajam Electricieni Instalatii Energetice!

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Unul din cele mai recunoscute grupuri de companii in domeniul energiei electrice, cu acvtivitate in desfasurarea si coordonarea proiectelor energetice de profil inca din anul 1990, angajeaza
ELECTRICIENI INSTALATII ENERGETICE.

• Realizarea si intretinerea de instalatii de distributie a energiei electrice, statii si posturi de transformare, linii electrice aeriene si subterane, montare contori;
• Executa lucrari de constructii montaj, revizii tehnice si reparatii in instalatiile electrice de JT, MT si IT;
• Monteaza si pune in functiune diverse instalatii electrice.

CERINTE

• Studii medii de specialitate profil electric (liceu) sau scoala profesionala de profil;
• Calificare - Electrician;
• Experienta in instalatii electrice de JT, MT si 110 kV;
• Apt pentru lucrul la inaltime si sub tensiune;
• AVANTAJ – legitimatia de electrician autorizat ANRE gr.II B;
• AVANTAJ - Permis de conducere cat. B.

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial in concordanta cu responsabilitatile postului, tichete de masa, asigurare in caz de accidente;
• Conditii de munca deosebite;
• O echipa de profesionisti.