Angajam electrician/automatist/electromecanic

MRB ELECTRIC

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC MRB ELECTRIC SRL angajeaza:
Electrician in constructii:
- munca in instalatii electrice in constructii
- posibilitate de munca in deplasare( in tara si in strainatate)

Automatist:
- posibilitate de munca in mentenanta unei fabrici de productie
- fabricarea de tablouri electrice si de automatizari

Electromecanic:
- se va ocupa de mentenanta unor linii de productie si in unele cazuri de punere in functiune a acestora

CERINTE

-seriozitate
-punctualitate
-disponibilitate de deplasare
Muncitori calificati sau necalificati in Instalatii Electrice
Experienta in Instalatii electrice Hale industriale -Constituie Avantaj
Autorizare Anre constituie avantaj
Limba Germana sau limba Engleza constituie un avantaj, dar nu este o necesitate

BENEFICII OFERITE

- conditii de lucru foarte bune
- pachet salarial atractiv
- cazare asigurata

MRB Electric a fost infintata in anul 2010 si in present compania isi desfasoara activitatea in localitatea Cluj-Napoca , judetul Cluj.