Angajam economist

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam economist/consultant.
Cerintele postului: intocmire plan de afaceri, asistenta implementare proiecte(proiecte pe fonduri europene si guvernamentale), interfata cu banci comerciale, cautare noi clienti, intocmirea situatiilor financiare ale societatii, plati furnizori, plati salarii angajati etc.
Salariu motivat in functie de experienta candidatului, bonusuri realizari, posibilitate promovare.
Candidatul/a pe langa pregatirea profesionala trebuie sa aiba si aptitudini si abilitati de bun organizator, spirit de echipa, bun comunicator, adaptabil, rezistent la stres, etc.