ANGAJAM DESIGNER INDUSTRIAL

s.c PRETEXT ADVERTISING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC PRETEXT ADVERTISING SRL este o firma romaneasca care se afla pe piata din anul 1996, cu sediul in Cluj-Napoca si are ca principal obiect de activitate PRODUCEREA DE OBIECTE SI SERVICII IN DOMENIUL PUBLICITATII

Aceasta cauta sa angajeze 1 persoana pe postul de DESIGNER INDUSTRIAL

RESPONSABILITATI;
-conceptualizarea si proiectarea produselor specifice
-pregatirea dosarelor de design
-realizarea de schite, modele si proiecte folosind desene
-prezentarea ideilor clientilor

CERINTE

CERINTE:
-trebuie sa fie o persoana creativa dar si practica
-bune cunostinte de operare PC cu soft-urile specifice de lucru
-sa aiba bune abilitati de desen

BENEFICII OFERITE

SE OFERA:
-pachet salarial atractiv (salar fix +tichete de masa)
salariul poate fi negociat!

CV-URILE SE POT TRIMITE SI PE ADRESA DE E-MAIL:contabilitate@pretext.ro

S.C. PRETEXT ADVERTISING SRL este o companie care se afla pe piata din 1996 si are ca domeniu productie publicitara