ANGAJAM CUSTOMER CARE LIMBA ITALIANA

SC FSP GLOBAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam la Cluj-Napoca Customer Support Agents pentru suport telefonic si prin email. Oferim pozitii full-time (8 ore/zi) sau part-time ( 4 ore/zi). Cautam persoane doritoare sa se dezvolte in plan profesional si de a acumula experienta, cu sau fara experienta de munca, care cunosc limba italiana.

Pentru a aplica trimiteti CV la adresa jobs@fspglobal.com, specificand in titlu "Customer Support".

FSP Global Srl
www.fspglobal.com
0364885677

CERINTE

Cunoasterea limbii Italiene
Cunostinte minime de operare PC si aparatura de birou

BENEFICII OFERITE

Program de lucru: full-time (8 ore/zi) sau part-time (6 sau 4 ore/zi)
Training si formare profesionala continua cu trainer experti
Posibilitatea de a evolua in cadrul firmei
Ambient de lucru placut

FSP Global este o companie specializata in activitati de outbound si inbound. Abordarea dinamica, personalizata si dedicata situeaza compania intre primele puncte de referinta din sectorul de outsourcing din Europa de Vest.