Angajam Coordonator Securitate

Allzone Guard

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societate de Paza si Protectie angajeaza Sef Serviciu Paza sau Director Securitate, Coordonator Paza pentru obiectivele noastre din Cluj-Napoca. Asteptam CV-ul Dvs. pentru programarea la interviu.

ResponsabilitatiI:
- Are in subordine intregul personal cu atributii de paza si securitate.
- Organizeaza, planifica, conduce si controleaza nemijlocit activitatea de paza din obiective si instruirea personalului angajat.
- Participa la intocmirea planurilor de paza si asigura aplicarea acestora de catre subordonati.
- Urmareste ca in planurile de paza sa se prevada toate punctele critice patrunderii ilegale in obiectiv, amenajarile tehnice necesare si sistemele de alarmare impotriva efractiei.
- Analizeaza, inregistreaza si informeaza Directorul General despre activitatea serviciului de paza si protectie.
- Analizeaza situatiile operative si propune masurile ce se impun pentru sporirea securitatii obiectivelor aflate in responsabilitate.
- Asigura si controleaza personalul cu atributii de paza, pe timpul serviciului.
- In raport de evenimentele deosebite intervenite la obiectivele aflate in paza, prezinta, periodic Directorului General propuneri de masuri in vederea eliminarii deficientelor constatate.
- Intocmeste si urmareste respectarea intocmai a graficului de control la obiective.
- Indeplineste orice alte atributii prevazute de lege sau dispuse de conducerea societatii..

CERINTE

- Aptitudini de leadership, organizare, coordonare si control.
- Persoana cu conduita morala conform normelor civice si militare.
- Experienta manageriala si de conducere.

BENEFICII OFERITE

- Salarizare motivanta.
- Se va realiza o perioada de proba conform legii.
- La expirarea acestei perioade in functie de performanta profesionala si in urma unei evaluari psihoprofesionale se va dispune incheierea unui contract individual de munca pe durata nedeterminata.