ANGAJAM CONTABIL

s.c PRETEXT ADVERTISING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC PRETEXT ADVERTISING SRL este o firma romaneasca care se afla pe piata din anul 1996, cu sediul in Cluj-Napoca si are ca principal obiect de activitate PRODUCEREA DE OBIECTE SI SERVICII IN DOMENIUL PUBLICITATII

Aceasta cauta sa angajeze 1 persoana pe postul de CONTABIL

RESPONSABILITATI;
- asigura evidenta contabila a stocurilor, a relatiilor cu tertii dar si evidenta veniturilor si cheltuielilor
- opereaza avansurile sin trezorerie conform deconturilor
- inregistreaza incasarile si platile conform extrasului de cont
- intocmeste saptamanal lista facturilor emise si neincasate si lista avansurilor disponibile
- intocmeste balante de verificare pentru clienti

CERINTE

CERINTE:
- studii medii economice / cursuri de specializare (Finante - Contabilitate)
- experienta in domeniu de minim 1 an constituie avantaj
- sa cunoasca programele specifice de lucru (operare Ms Office)

BENEFICII OFERITE

OFERIM:
- pachet salarial atractiv (salariu fix + tichete de masa)
- salariul este negociabil

MAI MULTE DETALII LA NR DE TEL: 0744-922429 CV-URILE SE POT TRIMITE SI PE ADRESA DE E-MAIL:contabilitate@pretext.ro

S.C. PRETEXT ADVERTISING SRL este o companie care se afla pe piata din 1996 si are ca domeniu productie publicitara