Angajam Consultant Vanzari raion gresie/faianta/parchet

DENNVER COMIMPEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigurarea unei deserviri amabile si rapide a clientilor
- oferirea de informatii de specialitate/tenice despre produsele comercializate: vopsele,gresie,faianta,parchet,usi,etc
- realizarea comenzilor si receptia marfii
- mixarea vopselelor pentru clienti
- depozitarea si manipularea corespunzatoare a marfii

CERINTE

- Spirit de echipa si orientare catre client
- Obligatoriu: cunostinte bune despre minim 2 dintre urmatoarele categorii de produse : gresie,faianta,parchet,obiecte sanitare
- Experienta in comert
- Cunostinte foarte bune de operare PC
- Abilitati de comunicare, atitudine pozitiva
- Responsabilitate, implicare, seriozitate,dorinta de dezvoltare in cariera
- Limba maghiara reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant (salariu fix, bonuri de masa, bonusuri in functie de performanta,acces gratuit la sala de sport),training-uri de vanzari si produse.

Persoanele interesate sunt rugate sa transmita CV-ul pe adresa recrutare@dennver.ro cu mentiunea postului pentru care aplica.

Compania Dennver Comimpex comercializeaza o gama larga de materiale de constructii, obiecte sanitare, faianta si gresie, instalatii sanitare si termice, vopsele, lacuri, adezivi, instalatii electrice, feronerie, unelte si scule.