Angajam consilier tehnic vanzari

Auto-Scan Paramex

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Proceseaza comenzile si ofertele clientilor conform standardului de comanda/oferta
2.Identifica produsele pe baza cataloagelor auto puse la dispozitie
3. Prezinta si promoveaza produsele clientilor
4. Urmareste realizarea targhetului de vanzari
5. Relationeaza in mod direct cu clientii companiei
6. Urmareste fluxul comenzilor si ofertelor
7. Genereaza si tine evidenta expeditiilor folosind programele necesare

CERINTE

1. Studii medii/superioare ( chiar si fara experienta )
2. Bune cunostinte de operare pe calculator ( Word, Excel, Outlook, Thunderbird, etc..)
3. Flexibilitate
4. Abilitatea de organizare, planificare si comunicare
5. Cunoasterea programelor de piese auto prezinta un avantaj ( dar nu este obligatoriu )

BENEFICII OFERITE

1. Posibilitatea dezvoltarii carierei in domeniul online
2. Conditii de lucru deosebite
3. Bonusuri periodice si salarizare motivanta
4. Telefon , laptop, birou
5. Traininguri privind cele mai noi softuri folosite de companie