Angajam Confectionere textile (cusatorese)

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Starjobs Romania recruteaza 30 de confectionere textile (cusatorese) pentru clientul nostru din Cluj-Napoca:

Responsabilitati:
Confectionarea lenjeriei intime si a costumelor de baie;
Aplicarea corecta a documentatiei tehnice (fisa tehnica a produsului, fisa de program, procesul tehnologic, etc)
Executarea operatiilor conform documentatiei tehnice.
Conditii bune de munca

CERINTE

Cunostinte bune de coasere lenjerii dama (materiale elastice);
Experienta anterioara pe cusut lenjerie intima de lux si costume de baie;
Minim 1-3 ani experienta pe masina de cusut;
Cunoasterea mai multor tipuri de cusaturi pe materiale elastice;
Preferabil calificare in domeniul confectii de dama
Persoane motivate, atente la detalii, rabdatoare, vedere buna

BENEFICII OFERITE

Salariu bun in acord individual (dupa prima luna)
Tichete de masa
Decontare transport
Program de lucru : 1 schimb

STARJOBS ROMANIA - Servicii complete in domeniul resurselor umane

Cu echipa noastra motivata si cu experienta in domeniul resurselor umane, folosind relatiile si sistemul cunostintelor retelei europene STARJOBS, sustinem dezvoltarea partenerilor si angajatilor nostrii in numele respectului, orientarii spre oameni si a legalitatii.

Oferim servicii integrate de resurse umane:
• Munca prin agent de munca temporara- Leasing de personal – Inchiriere de personal
• Recrutare si selectie
• Head hunting
• Salarizare
• Training
• Teste psihologice
• Fisa postului
• Consultanta de legislatie a muncii
• Distributie materiale publicitare

Pentru mai multe detalii, ne puteti contacta la:
Adresa: Cluj-Napoca, str. Iuliu Maniu, nr. 17, ap. 7, 400095
Tel/fax: +40264431985
www.starjobs.eu
Mobil: +40 0748-474493
cariere@starjobs.eu