Angajam BUCATARI

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam Bucatari pentru clientul nostru din Cluj-Napoca, complex hotelier cu restaurante cu specific international si maghiar

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL :
Studii medii, absolvent liceu/scoala profesionala de specialitate sau curs de calificare;
Experienţă de minim 2 ani în postul de bucătar;
Cunoştinţe de gastronomie internaţională, transilvaneana si maghiara
Bune cunostinte despre normele de igiena in alimentatia publica.
Bune abilitati de comunicare.
Obligatoriu limba maghiara
Spirit de initiativa,creativitate si lucru in echipa.
Sociabil, dornic sa invete lucruri noi.
Responsabil, da dovada de seriozitate ,punctualitate si spirit de organizare.
Ordonat, rezistent la stres si lucru sub presiune
Rigurozitate în ceea ce priveşte regulile de igienă în alimentaţia public

STARJOBS ROMANIA - Servicii complete in domeniul resurselor umane

Cu echipa noastra motivata si cu experienta in domeniul resurselor umane, folosind relatiile si sistemul cunostintelor retelei europene STARJOBS, sustinem dezvoltarea partenerilor si angajatilor nostrii in numele respectului, orientarii spre oameni si a legalitatii.

Oferim servicii integrate de resurse umane:
• Munca prin agent de munca temporara- Leasing de personal – Inchiriere de personal
• Recrutare si selectie
• Head hunting
• Salarizare
• Training
• Teste psihologice
• Fisa postului
• Consultanta de legislatie a muncii
• Distributie materiale publicitare

Pentru mai multe detalii, ne puteti contacta la:
Adresa: Cluj-Napoca, str. Iuliu Maniu, nr. 17, ap. 7, 400095
Tel/fax: +40264431985
www.starjobs.eu
Mobil: +40 0748-474493
cariere@starjobs.eu