Angajam Barman-Ospatar

SC NASTICOM IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

OSPATAR
Servirea bauturilor si preparatelor culinare cat mai rapid si intr-o maniera cat mai profesionista.
Intampinarea clientilor, prezentarea meniului, preluarea si servirea comenzii, incasarea notelor de plata, debarasarea meselor
Cunoasterea meniului si oferirea de informatii/recomandari corecte si complete clientilor
Asigurarea si pastrarea permanenta a curateniei la locul de munca
Politete si profesionalism in servirea clientilor;
Indeplinirea altor sarcini curente atribuite de catre superiorul direct

BARMAN
Pregatirea si prepararea comenzilor, incasarea banilor, alte indatoriri specifice
Preluarea si onorarea comenzilor , inclusiv cele telefonice, respectand standardele profesionale;
Deservire bauturi alcoolice si nealcoolice conform retetarului propriu al unitatii;
Dozarea judicioasa a bauturilor servite in conformitate cu retetarul aprobat;
Admninistrarea corecta a stocului de bauturi;
Pastrarea igienei si a curateniei la locul de munca;
Inregistrarea vanzarilor;

CERINTE

Cautam persoane tinere, dinamice cu dorinta de munca si implicare.

BENEFICII OFERITE

Se ofera salar motivant in functie de performante.

Nasticom Impex S.R.L. - companie de distributie si retail, a fost infiintata in anul 1993 si tot in acest an a fost deschis si primul magazin alimentar in judetul Maramures.
Increderea pe care ne-au acordat-o partenerii nostri, contractele de distributie care dureaza de la infintarea firmei, stabilitatea financiara, fluctuatia redusa a personalului, pregatirea profesionala a acestuia si calitatea serviciilor prestate, ne-au ajutat sa facem diferenta pe piata in randul celorlalte firme de distributie si sa ne consolidam ca fiind cea mai buna alegere in realizarea unor colaborari de lunga durata.