Angajam Asistent Resurse Umane

Sc Global Energy Products Sa

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectuarea de sarcini administrative specifice:

- gestionarea documentelor de resurse umane ;
- centralizarea de pontaje lunare si a cererilor de concediu, realizarea de adeverinte de salariat, interviuri in perioada de proba; efectuare de rapoarte ad-hoc, saptamanale sau cu alta frecventa;
- realizare de acte aditionale, decizii; pregatire documente specific departamentului de resurse umane;
- relatii cu alte departamente suport din companie sau organisme externe
- alte sarcini din departamentul de Resurse Umane la cererea superiorului ierarhic

CERINTE

- Studii superioare finalizate
- Foarte bune abilitati de organizare si prioritizare a activitatii, cu focus pe detalii
- Excelente abilitati de comunicare si relationare
- Limba engleza - nivel mediu
- Cunostinte operare PC
- Initiativa, abilitati de analiza, urmarire si coordonare procese HR

- Cautam o persoana energica, carismatica, pasionata de domeniu, pusa pe treaba si pregatita sa infrunte orice provocare a departamentului de HR
- Experienta nu este necesara pentru acest post , oferim training si calificare la locul de munca

BENEFICII OFERITE

Se discuta la interviu.

Sc Global Energy Products Sa este o companie care are ca si domeniu principal de activitate constructiile sudate .